"OCZEKIWANY"

Oratoryjne Czuwanie Adwentowe

Zbuduj własne Betlejem

Adwentowe wydarzenie dla każdego

Świąteczne Klimaty Oratorium Dzieci

Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych 17 XII 2017

Nowi ministranci

Fotorelacja z ustanowienia 8 nowych ministrantów.

Chorzelów - Sandomierz

Pielgrzymka do Królowej Rodzin - fotorelacja

Świąteczne Klimaty Oratorium Dzieci

Zapraszamy na kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci i ich bliskich. Zebrane fundusze wykorzystamy na zakup materiałów i pomocy do prowadzenia jeszcze ciekawszych zajęć dla najmłodszych. Spotkania odbywają się raz w miesiącu dla dwóch grup, w których jest blisko 80 dzieci.Wspomóż nasze działania i zafunduj w swoim domu piękne ozdoby na Boże Narodzenie.

"OCZEKIWANY" - Oratoryjne Czuwanie Adwentowe

W sobotę, 9 grudnia o godz. 19:15 zapraszamy wraz z Chórem Oratoryjnym "Paradiso" i naszymi wspólnotami oratoryjnymi do wspólnej medytacji nad tajemnicą zbliżającego się Bożego Narodzenia. Zapraszamy wszystkich starszych i młodszych.

Zbuduj własne Betlejem

Zapraszamy do udziału w Adwentowym wydarzeniu! Przez najbliższe trzy tygodnie budujemy wspólnie swoje własne, domowe Betlejem. Jak przystąpić do akcji? Czytaj dalej...

Było ich ośmiu...

Nowych ośmiu ministrantów dla naszej wspólnoty ustanowił dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10.30 Ksiądz Prepozyt Maciej Mitera COr. Z obrzędem błogosławieństwa połączone był poświęcenie i nałożenie ministranckich rewerend i komży.